Go down the hill Why pay $.30 to $.50 more Do the numbers a 20 gallon fill up cost you $ 3.00 to $ 5.00 more then then five miles at the Mobil down the hill at Lake Jennings The savings will buy you a burger at Jack in the Box It’s a ripoff The folks inside are friendly when I buy a gallon or two for my gas powered equipment. One star or less for the pricing … Five stars for the folks who work here.